Sklo v dnešní době je nedílnou součástí našeho života. Sklo je všude kolem nás nejen jako dekorace, pomůcka, ale i jako stavební prvek. V dnešní době dokážeme sklo zpracovávat a upravovat na mnoho způsobů. Proto i naše firma nabízí různé zpracování skel pro rozličné účely.

Provádíme úpravu hrany, broušená, leštěná, fazeta. Vrtání otvorů, pískování, barvení skel a řezání vodním paprskem.

Barvy RAL

Sklo typu Float nebo Extračiré doplníme nanesením barvy v různých odstínech RAL. Nanesená barva bývá zpravidla opatřena „krycí fólií“. U barveného skla je nutné počítat se zkreslením zvoleného odstínu právě pohledem přes použité sklo.

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy. Označení RAL je zkratkou pro ReichsAusschuss für Lieferbedingungen (Říšský výbor pro dodací podmínky).

RAL Classic obsahuje 213 odstínů, včetně metalických, používaných převážně v průmyslové výrobě (ocelové konstrukce, výroba nábytku apod.). V případě volby příslušné RAL je nutné ověřit zda je možné vybranou RAL použít k aplikaci na sklo.

Vzorník

Kuchyňské linky

Nabízíme, barvená opracovaná, kalená skla, s možností výřezů, pro zásuvky, digestoře. Skla vyrobíme dle zadání zákazníka, který si sklo sám zaměří a namontuje. Nebo dodáme včetně zaměření a montáže přímo do Vaší kuchyně.

Potisk na sklo

Nabízíme tisk z dodaných dat nebo z podkladů vytvořených našimi grafiky. Tisk se může provádět na všechny druhy plochého skla, jako jsou float, tepelně tvrzené sklo (ESG), vrstvené sklo VSG, tepelně zpevněné sklo (TVG), atd.

Zde je menší kolekce výběru digitálních potisků na sklo, využití pro obklady kuchyňských linek, interiérových záležitostí, či fotografií na skle.

Skleněné obklady

Skleněné dveře

Skla opracovaná, kalená nebo vrstvená dle zadání. Skla pro interiérové dveře , či vestavěné skříně, barvená nebo čirá.

Koupelny

Interier koupelen, sprchové či vanové dělící stěny. Použití skel opracovaných kalených, případně vrstvených.

Spočítejte si předběžnou cenu barevného skla

Kalkulačka