Tato část firmy IZOGLASS se zabývá aplikací skleněných prvků do interiéru i exteriéru. Děláme zejména návrhy a následné montáže zábradlí, dveří, dělicích stěn a markýz.

Skleněné zábradlí

Uložení ze shora

Klasické zábradlí, které se nejčastěji používá v interiéru nebo na schodištích, kde horní uložení neponičí hydroizolační vrstvu nosné konstrukce.

Uložení z boku

Boční kotvení zábradlí umožňuje bezproblémové provedení hydroizolace a zvětší užitkovou nášlapnou plochu chráněného místa. Musí být zajištěno vyklouznutí skla.

Liniové uložení

Často využívané zábradlí pro terasy a všude tam, kde se vyžaduje samonosné liniové uložení skla s madlem i bez madla na horní hraně skla.

Bodové uložení

Estetické a designově zajímavá samonosné skleněné zábradlí, které si vyžaduje nejvyšší kvalitu výroby skla a montáže. Varianta s madlem a i bez madla.

Skleněné zábradlí – interiérové

Celoskleněné zábradlí je moderní designový prvek který zajišťuje bezpečí a zároveň propouští mnohem více světla než klasické zábradlí. Vhodné řešení pro Vás na míru navrhneme včetně typu kotvení jako je například terčové, sloupkové nebo do lišty na podlahu. Samozřejmostí je možnost dodávky a osazení madly.

Skleněné zábradlí – exteriérové

Celoskleněné zábradlí je moderní designový prvek který zajišťuje bezpečí a zároveň propouští mnohem více světla než klasické zábradlí. Vhodné řešení pro Vás na míru navrhneme včetně typu kotvení jako je například terčové, sloupkové nebo do lišty na podlahu. Samozřejmostí je možnost dodávky a osazení madly.

Celoskleněné příčky

Skleněné příčky do bytu nebo kanceláře včetně dveří na pantech nebo pojezdové. Vzhledem k tomu že jsme zpracovatele skla, není problém řezání nepravidelných tvarů do atypických místností. Možnosti pískovaní na sklo nebo případného barvení i potisku.

Skleněné dveře

Celoskleněné dveře do jakéhokoli prostoru, pojezdové nebo na pantech, lítací s madlem i klikou nebo při rekonstrukci vyměníme stávající dveře za skleněné a osadíme je na klasické železné zárubně.

Otočné

Nejběžnější typ.
Otevírání jen jedním směrem (buď k sobě, nebo od sebe).

Kyvné

Variabilní řešení.
Otevírání k sobě i od sebe (tzv. lítačky).

Posuvné

Ideální pro úsporu místa.
Posuv dveří na stěnu, boční světlík či do pouzdra.

Skleněné markýzy

Markýza nad vstupem do budovy je nezbytnou součástí každého vchodu, skleněnou pro Vás zhotovíme přímo na míru dle Vašich potřeb a požadavků.

Zavěšená markýza

Nejčastěji dodávaná bodově zavěšené skleněné markýzy, která jsou pěkným doplňkem fasády. Markýza je bezpečná pouze se skly z TVG skla.

Bodově uložená

Bodově podepřená skleněná markýza je bezpečnější verzí bodově zavěšené markýzy. Pro tento druh markýz používáme ESG nebo TVG sklo.

Liniově podepřená

Liniově podepřená skleněná markýza zdůrazňuje způsob uložení skla a umožňuje za určitých podmínek využití pouze skla float nebo TVG.

Atypická markýza

Vyrobíme vám jakoukoliv skleněnou markýzu podle vaší představy. Na těchto nesystémových markýzách spolupracujeme se statikem na sklo.

Skleněný obklad stěn

Obložení stěn sklem nese spoustu výhod, zapomeňte na spáry a nečistoty které se v nich usazují, snadná údržba a moderní vzhled. Obkládáme koupelny, kuchyně nebo třeba vestibul ve Vaši firmě. Samozřejmě v barevné škále vzorníku RALL.

Koupelnové systémy

Sprchové kouty nebo zástěny přesně na míru do jakékoli koupeny. Skleněná stěna ukotvená do podlahy pod dlaždice, tak aby bylo vidět jen sklo.

Skleněné schodiště

Skleněné schodiště se bude vyjímat všude, o jeho exkluzivitě nemusí být řeč. V hodné řešení včetně konstrukce schodiště pro Vás připravíme do jakéhokoli prostoru.

Soubory ke stažení

Reklamační řád Izoglass realizace

Návod k užívání realizace Izoglass

Realizace